Škola pjevanja

DOB: osnovnoškolci, srednjoškolci, studenti i stariji

TERMINI: ovisno o modulu

TRAJANJE: 3 godine

PROGRAM: pop, rock, klasika, jazz, blues, country

Škola pjevanja Moderne glazbene škole Glazbene galerije namijenjena je različitim dobnim skupinama: djeci od 11. godine, mladima i starijima.

A STAR IS BORN (2018) BRADLEY COOPER LADY GAGA BRADLEY COOPER (DIR) WARNER BROS/MOVIESTORE COLLECTION LTD

Programima Škole pjevanja obuhvaćen je rad na osnovama korištenja dišnog aparata, osnovama vokalne tehnike te na vokalnoj interpretaciji kompozicija popularnih glazbenih stilova koje polaznik želi izučavati.

Naše polaznike maksimalno pripremamo za nastupe, koncerte, predstave i različite angažmane, a onima koji polože audiciju osiguravamo barem jednom tijekom polugodišta nastupe na atraktivnim lokacijama u gradu Zagrebu.

MODULI ŠKOLE PJEVANJA:

PJEVANJE 4+1: individualno
4 x 45 min./mjesecpjevanje
1 x 60 min./3 mjesecasolfeggio/studio snimanje (po izboru polaznika)

PJEVANJE 8+1: individualno
8 x 45 min./mjesec – pjevanje
1 x 60 min./3 mjeseca – solfeggio/studio snimanje (po izboru polaznika)

VOCALIST 50:50
Pjevanje 4+1: duet
4 x 45 min./mjesec – pjevanje
1 x 60 min./3 mjeseca – solfeggio/studio snimanje (po izboru polaznika)

Modul  je namijenjen za dvije osobe koje istodobno pohađaju sat pjevanja i izmjenjuju se u individualnom radu s mentorom.

Nakon postignutog određenog stupnja znanja i umijeća također se radi i na dvoglasnom pjevanju u skladu s glasovnim mogućnostima polaznika.