Škola pjevanja

DOB: osnovnoškolci, srednjoškolci, studenti i stariji

TERMINI: ovisno o programu i modulu

TRAJANJE: ovisno o programu i modulu

PROGRAM: pop, rock, klasika, jazz, blues, country

Škola pjevanja Moderne glazbene škole Glazbene galerije namijenjena je različitim dobnim skupinama.

Mala škola pjevanja namijenjena je djeci predškolske dobi od 4. do 6. godine i djeci školske dobi od 7. do 10. godine. Gospodin Glas – Junior Gold Class namijenjen je djeci od 9. do 14. godine. Svi ostali programi i moduli namijenjeni su djeci od 11. godine, mladima i starijima.

A STAR IS BORN (2018) BRADLEY COOPER LADY GAGA BRADLEY COOPER (DIR) WARNER BROS/MOVIESTORE COLLECTION LTD

Programima Škole pjevanja obuhvaćen je rad na osnovama korištenja dišnog aparata, osnovama vokalne tehnike te na vokalnoj interpretaciji kompozicija popularnih glazbenih stilova koje polaznik želi izučavati.

Naše polaznike maksimalno pripremamo za nastupe, koncerte, predstave i različite angažmane, a onima koji polože audiciju osiguravamo barem jednom tijekom polugodišta nastupe na atraktivnim lokacijama u gradu Zagrebu.

MODULI ŠKOLE PJEVANJA:

JACQUES HOUDEK
ciklus 20 x 45 min.: Gospodin Glas – Junior Gold Class (9-14 godina)
ciklus 30 x 45 min.: Gospodin Glas – Senior Gold Class (15+ godina)

DINO JELUSIĆ
ciklus 30 x 45 min.: Senior Star Class (15+ godina)

PJEVANJE 4+1: individualno
4 x 45 min./mjesec – pjevanje

PJEVANJE 8+1: individualno
8 x 45 min./mjesec – pjevanje

VOCALIST 50:50
Pjevanje 4+1: duet
4 x 45 min./mjesec – pjevanje
1 x 60 min./mjesec – solfeggio/studio snimanje (po izboru polaznika)

Modul  je namijenjen za dvije osobe koje istodobno pohađaju sat pjevanja i izmjenjuju se u individualnom radu s mentorom.

Nakon postignutog određenog stupnja znanja i umijeća također se radi i na dvoglasnom pjevanju u skladu s glasovnim mogućnostima polaznika.